Obavijest za roditelje i učenike naše škole

20.08.2024 12:13

Poštovani roditelji i učenici naše škole,
prošle sedmice su u našoj školi započeli radovi na sanaciji međuspratne konstrukcije ( u dijelu škole koji je u proteklom periodu bio zatvoren za kretanje radi sigurnosti učenika i uposlenika , prizemlje/sprat).
Kako je traženje izvođača zahtijevalo sprovođenja tenderske procedure sanaciju, na žalost sviju nas, nismo mogli započeti odmah po početku ljetnog raspusta.
Pratimo tok i dinamiku radova, te ćemo u skladu sa istom  naredne sedmice upoznati učenike i roditelje o detaljima koji su vezani za početak nove nastavne godine. Još je radno da donosimo bilo kakve prognoze. Hvala na razumijevanju i poštivanju naše odluke da je sigurnost učenika i uposlenika na prvom mjestu.

Projekat sanacije finansira Vlada Tuzlanskog kantona i Ministarstvo nauke i obrazovanja Tuzlanskog kantona, i to u kompletnom iznosu od 50 000 KM.